Gizlilik İlkeleri

Siteye üye olan herkez bumuu.com üyelik koşullarını okuyup olnaylamış demektir.

GİRİŞ

Hizmet Koşullarımızı incelediğiniz için teşekkür ediyoruz. Şeffaflık bizim açımızdan büyük önem taşıdığından, Hizmet Koşullarımızı aşağıda dikkatinize sunuyoruz. Ayrıca sizlere kolaylık sağlamak açısından Hizmet Koşullarımızın en önemli noktalarını da şu şekilde özetledik:

 

HİZMET KOŞULLARI

Dil öğrenmek için kurulmuş sanal topluluk bumuu’ya (bundan böyle "Site" olarak anılacaktır) hoş geldiniz. Site’nin sahibi ve işletmecisi, 08172044 şirket numaralı, tescilli ticari merkezi "3rd Floor, 10 East Road, Londra, N1 6AD, Birleşik Krallık" adresinde bulunan, İngiltere’de kurulmuş sınırlı sorumluluk şirketi Bumuu Limited’tir (bundan böyle "bumuu" olarak anılacaktır).

 1.  

  ŞARTLARIN KABULÜ

  1. bumuu size hizmeti (bundan böyle "Hizmet" olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen Hizmet Koşulları uyarınca temin edecektir.
  2. Siteye erişmekle veya Siteyi kullanmakla, Hizmet Koşullarının sizin ("siz") için bağlayıcı olduğunu kabul ediyorsunuz. Ayrıca en az 18 yaşında olduğunuzu veya 18 yaşından küçükseniz, bu Hizmet Koşullarına uygun hareket etmenizle ilgili sorumluluğu üstlenecek olan ebeveynlerinizin veya yasal vasinizin iznini aldığınızı da teyit etmiş olursunuz.
  3. İşbu Hizmet Koşulları ileride bumuu tarafından güncellenebilecektir. Tüm değişiklikler Site'de yayınlanacaktır. . Hizmet Koşullarında değişiklik yapıldıktan sonra Siteyi kullanmaya devam etmekle yeni Hizmet Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  4. Bu Hizmet Koşullarına veya gelecekte yürürlüğe girebilecek diğer Hizmet Koşullarına uygun hareket etmeyi kabul etmemeniz halinde Hizmeti veya Siteyi kullanmayın veya Hizmete veya Siteye erişim sağlamayın (veya kullanmayı/erişim sağlamayı bırakın).
 2.  

  HİZMETLERİN TANIMI

  1. Hizmet internet tabanlıdır ve kullanıcıların Sitede bir profil (bundan böyle "Profil" olarak anılacaktır) yaratmalarını ve güncellemelerini sağlayan bir hesap açmak için kaydolmalarını sağlar (bundan böyle “Kullanıcı” olarak anılacaktır). Hizmet için kaydolan her bir Kullanıcı (madde 6'da açıklanan biçimde) "Kullanıcı İçeriği" yayınlayabileceği kendi Profiline sahip olur.
  2. Aksi açıkça belirtilmediği sürece, mevcut Hizmete eklenen, yeni araçlar ve kaynaklar da dahil, yeni herhangi bir özellik, Hizmet Koşullarına tabi olacaktır.
 3.  
 4. KAYIT

  1. Hizmetin olanaklarının çoğundan yararlanabilmek için geçerli bir bumuu hesabına sahip olmanız gerekmektedir. bumuu hesabı açtırmak için, Sitedeki kayıt işleminin gerektirdiği şekilde kullanıcı adı, geçerli bir e-posta adresi ve diğer bilgileri (bundan böyle "Kayıt Verileri"olarak anılacaktır) temin ederek bumuu'ya kaydolmanız gerekmektedir. Kayıt sürecinin bir parçası olarak bir şifre ve Profiliniz için bir kullanıcı adı seçmeniz gerekecektir.
  2. Şifreniz ve hesabınızla ilgili bilgilerin gizli tutulmasına ve şifreniz veya hesabınız kullanılarak gerçekleştirilecek tüm hareketlerle ilgili tüm sorumluluk tamamen size aittir. Her hesap bireysel olarak kullanılmak zorundadır ve başkalarına devredilemez. Şunları kabul etmektesiniz:
   1. Hesabınızı bireysel olarak kullanacağınızı ve başkaları ile paylaşmayacağınızı ve
   2. Şifrenizin veya hesabınızın izinsiz kullanılması durumunda ve/veya sair bir ihlal veya güvenlik açığı söz konusu olduğunda durumu bumuu'ya derhal yazılı olarak bildireceğinizi.
  3. Şunları kabul etmektesiniz:
   1. Hizmet kayıt formunda da belirtildiği gibi kendinizle ilgili doğru, gerçek, güncel ve eksiksiz bilgiler sağlayacağınızı ve
   2. Kayıt Verilerinin sürekli doğru, gerçek, güncel ve eksiksiz kalmasını temin etmek adına, Kayıt Verilerini gerektikçe güncelleyeceğinizi.
  4. Hizmete girdiğiniz verileri, hesabınıza erişip "Ayarlar" bölümüne girerek istediğiniz anda değiştirebilirsiniz.
  5. bumuu işbu Madde 4’ün hükümlerine uygun hareket etmemenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacak ve yükümlü tutulamayacaktır.
 5.  

  GİZLİLİK POLİTİKASI

   
  1. Kayıt Verileri ile şahsınızla ilgili kimi diğer bilgiler, burada atıfta bulunulmak suretiyle Hizmet Koşullarımızın mütemmim cüzü haline getirilmiş olan Gizlilik Politikamızın hükümlerine tabidir. Profilinizde hangi kişisel bilgilerin yer alacağı sizin kendi takdirinizde ve kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmete kayıt yaptırmakla, işbu Hizmet Koşullarını kabul etmiş ve Gizlilik Politikasında belirtilmiş olan bilgi toplanması, kullanımı ve ifşası hükümlerini de böylece anlayıp bu hükümlere rıza göstermiş olursunuz.